НАЗАД ДО НАБОРУ
ДЛЯ САМИХ МАЛЕНЬКИХ

БАЗОВИЙ НАБІР

73,55 ГРН. - 1 ДЕНЬ

Прийом замовлень через сайт проводиться цілодобово.
Мінімальний набір складається з позицій, наведених у таблиці нижче. Також до набору можна додатково замовляти і інші позиції, представлені на нашому сайті.

СКЛАД НАБОРУ
КЕФІР 3,2 % 200 Г.
2 ПОРЦІЇ
МОЛОКО 3,2 % 200 Г.
2 ПОРЦІЇ
СИР 9 % ЖИРНОСТІ
1 ПОРЦІЯ
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовлення береться в роботу відразу після оплати. Замовлення оплачується готівкою в офісі або переказом коштів на р/с з банківської карти (Visa, MasterCard). Замовлення оформлюється на 14 днів і на місяць.

ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ НА 14 ДНІВ:

1. Виписка замовлення для отримання дитячого харчування на неповний місяць починається за 7 днів до початку місяця, з умовою закінчення замовлення днем тижня середою або неділею;
2. Виписка в поточному місяці до кінця цього місяця повинна починатися за 7 днів до будь-якого понеділка або четверга місяця і закінчується останнім числом місяця;
3. Виписка проводиться за 7 днів до будь-якого понеділка або четверга поточного місяця. Останнім днем замовлення повинна бути середа або неділя.

ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ НА МІСЯЦЬ:

Виписка замовлення для отримання дитячого харчування проводиться за 7 днів до початку місяця і термін замовлення закінчується останнім числом місяця.

Переводимо кошти на р/с банку або номер карти, що відобразився, причому в призначенні обов'язково вказуємо своє ПІБ з позначкою «базовий набір», а для кожного додаткового продукту створюємо новий платіж з ПІБ замовника і найменуванням цього продукту.

ЗАМОВЛЯЄМО НА САЙТІ

1. Заповнюємо форму;
2. Натискаємо кнопку ЗАМОВИТИ;
3. Переводимо кошти на номер банківської карти, що відобразився, причому в призначенні обов'язково вказуємо своє ПІБ з позначкою «базовий набір», а для кожного додаткового продукту створюємо новий платіж з ПІБ замовника і найменуванням цього продукту.ОТРИМАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Продукція буде доставлятися нашими кур'єрами на щоденній основі, відповідно до оформленого замовлення за вказаною Вами адресою. Для отримання замовлення з Вами зв'яжеться наш оператор для уточнення часу отримання продукції. З першою доставкою Вам буде надано документ, за яким Ви щодня будете отримувати харчування.

ЗАМОВИТИ


Виникла помилка. Будь ласка спробуйте ще раз!